Skąd się biorą problemy z erekcją?

169-4692-ico-wu.jpg

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy braku erekcji są bardzo różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym kłopocie z erekcją, kiedy problem następuje przynajmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz ochoty na stosunek. Trzeba wówczas zatroszczyć się o minimalizowanie sytuacji stresowych, odprężenie kamagra zel oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania viagra