Przyczyny zaburzonej erekcji

2632-4578-ico-wu.jpg

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są intymnym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale jeszcze sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ciężki test dla każdego faceta. Mimo to panowie muszą wiedzieć, iż są to schorzenia do wyleczenia. Trzeba tylko zwalczyć nieśmiałość i odwiedzić seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z potencją, zaburzenia wytrysku to bardzo powtarzające się schorzenia. Spotykają średnio 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot nasila się, gdyż powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się wzrost zachorowań na
potencja cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz choroby depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotykać facetów w każdym wieku. Różne są przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, czyli przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych kłopoty mogą brać się z różnych chorób. Zaburzona erekcja lub jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra