Moda ślubna: wesele w plenerze !

3592-5154-ico-wu.jpg

Ślub w plenerze rządzi się trochę odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej eleganckiej . Mniej oficjalny styl przenosi się także na styl stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu bywa wspaniała sukienka z kwiatowym szkicem. Posiada stonowany, półokrągły dekolt także rękawy ¾. Jej dopasowana długość powoduje, że nogi są efektownie wyeksponowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje wygodę w trakcie spacerowania po trawie lub nierównych powierzchniach.
W razie chłodu czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele w plenerze może być dopełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę komponującą się odcieniem do kolorystyki bucików. Posiada efektowny, tęczowy wisiorek przy zatrzasku, który doskonale komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na uroczystość weselną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do kompletu zalecamy wymyślną bransoletkę pozłacaną, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Strój idealnie ze sobą łączy się, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html