Kilka trików na mocniejszą erekcję

1541-7925-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż maleje transport krwi do penisa podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.