Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

2527-8101-ico-wu.jpg

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na naciskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Uciskanie należy rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo regulować siłę ucisku. Każdą stopę trzeba badać przez około 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na dotykanie miejsc rozłożonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą dzięki temu penisa. Dzięki szybkim masażom życie łóżkowe viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu